Click image to enlarge
Item # OSG-87706
6MM HARD CUT DRILL
- UM: EA
Specifications
| Brand Name | OSG |
| Diameter | 6mm |
| OAL | 30mm |
| Length | 60mm |
| Coating | Jobber |
| Diameter | Bright |
| Helix Angle | 6mm |
| List/Series | 5172 |
×
This website uses cookies to ensure you get the best user experience. By continuing to use this site, you agree to our
cookies and terms of use policy.